Аутсорс-бухгалтерія: як обрати компанію?
Віддати бухгалтерські справи власного підприємства на аутсорс – мабуть, найбільш вдале рішення для представників малого та середнього бізнесу. Співпраця з аутсорсинговими компаніями дозволяє оптимізувати витрати на персонал, а також бути впевненим у якості послуг. На ринку Європи та США, аутсорсингові бухгалтерські послуги є популярними з 80-х років минулого століття. У нас же вони лише набувають популярності. Тож давайте розглянемо «плюси» такого варіанту, та дізнаємось, як вибрати бухгалтерську компанію.
(Детальніше про аутсорсингові бухгалтерські послуги: https://mcg-lv.com/buhgalterskij-autsorsing-it-tov/)
Почнімо з переваг. Сюди відносимо:
- Економічність – це дешевше, ніж наймати бухгалтера в штат;
- Прозорість умов – усі нюанси співпраці закріплюються договором;
- Висока кваліфікація спеціалістів та безпека для Ваших особистих даних.
Зазвичай, аутсорсингові бухгалтерські компанії надають повний спектр послуг: від реєстрації ФОП/ТОВ до представлення інтересів компанії під час проведення перевірок. Спеціалісти беруть на себе усі справи, які стосуються бухгалтерії на Вашому підприємстві, гарантуючи повне та вчасне виконання власних обов’язків. Саме тому, Вам не доведеться самостійно сплачувати податки, нараховувати заробітні плати співробітникам чи вести книги обліку доходів. Усі ці завдання краще вдаються професіоналам.
Нюанси вибору аутсорсингової компанії
З огляду на великий попит, на аналогічних послугах спеціалізується безліч підприємств. Проте завдання клієнта – обрати найбільш надійне у співвідношенні вартості та якості рішення. Обов’язково звертайте увагу на досвід роботи компанії, кваліфікацію спеціалістів, особливості надання послуг. Зокрема такі, як наявність офіційного договору, гарантія конфіденційності та страхування фінансової відповідальності. Не зайвим буде поспілкуватися зі спеціалістами попередньо, перш ніж підписувати з ними договір про співпрацю. Це допоможе зрозуміти, наскільки комфортно Вам буде взаємодіяти з конкретною компанією.
Що ще важливо:
- Цінова політика;
- Орієнтованість компанії (з якими галузями бізнесу вона працює);
- Наявність чітких стандартів роботи.
Важливо: обов’язково ознайомтеся з відгуками клієнтів, які співпрацювали з обраною Вами компанією раніше. Це допоможе більш об’єктивно її оцінити, а також прийняти зважене рішення. Велика кількість негативу – вагома причина відмовитися від співпраці.
Бажаємо успіхів!